Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43821F2105M8
Pieprasīt citātu
Latviešu
37275
B43821F2105M8
  • Daļas numurs
    B43821F2105M8
  • Apraksts
    CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Sērija
    B43821
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    22mA @ 120Hz
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B43821F2105M008
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.472" (12.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    186 Ohm @ 120Hz
  • Detalizēts apraksts
    1µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 186 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    1µF