Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43760A9398M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43760A9398M
  • Daļas numurs
    B43760A9398M
  • Apraksts
    CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    12A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43760A9398M000
  • Mūžs @ temp.
    6000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    1.248" (31.70mm)
  • Pretestība
    29 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    4.693" (119.20mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    24 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    3900µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 24 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    3900µF