Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43760A4568M3
Pieprasīt citātu
Latviešu
626254
B43760A4568M3
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
32+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B43760A4568M3
  • Apraksts
    CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    350V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Sērija
    B43760
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    13.4A @ 100Hz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Citi vārdi
    B43760A4568M003
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    6000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    1.248" (31.70mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    24 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    5.185" (131.70mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    20 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    5600µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    5600µF