Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43740B9338M003
Pieprasīt citātu
Latviešu
463069
B43740B9338M003
Noliktavā
32+
  • Daļas numurs
    B43740B9338M003
  • Apraksts
    CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Sērija
    B43740
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    10.6A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Citi vārdi
    B43740B9338M 3
    B43740B9338M 3
    B43740B9338M3-ND
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    6000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    1.248" (31.70mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    35 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    4.201" (106.70mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    29 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    3300µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 29 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    3300µF