Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43740A5478M7
Pieprasīt citātu
Latviešu
550752
B43740A5478M7
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
32+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B43740A5478M7
  • Apraksts
    CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Sērija
    B43740
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    14.7A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Citi vārdi
    B43740A5478M007
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mūžs @ temp.
    6000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    1.248" (31.70mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    24 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    6.681" (169.70mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    20 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    4700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    4700µF