Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43642C5277M062
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43642C5277M062
Noliktavā
240+
  • Daļas numurs
    B43642C5277M062
  • Apraksts
    CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP-IN
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sērija
    B43642
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.63A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Citi vārdi
    B43642C5277M 62
    B43642C5277M62
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Ražotāja standarta svina laiks
    36 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    310 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 310 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    270µF