Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43601A5567M82
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43601A5567M82
Noliktavā
320+
  • Daļas numurs
    B43601A5567M82
  • Apraksts
    CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    3.01A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Citi vārdi
    B43601A5567M082
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    280 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.252" (57.20mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    190 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 190 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    560µF