Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43601A2687M87
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43601A2687M87
  • Daļas numurs
    B43601A2687M87
  • Apraksts
    CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.28A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43601A2687M087
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    190 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.661" (42.20mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    140 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    680µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 140 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    680µF