Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43584B6478M003
Pieprasīt citātu
Latviešu
917860B43584B6478M003 attēlsEPCOS
B43584B6478M003
Noliktavā
18+
  • Daļas numurs
    B43584B6478M003
  • Apraksts
    CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    500V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    3.583" Dia (91.00mm)
  • Sērija
    B43584
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    16.3A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43584B6478M 3
    B43584B6478M 3
    B43584B6478M3-ND
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    1.248" (31.70mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    28 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    5.728" (145.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    23 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    4700µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 23 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    4700µF