Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43584B0478M003
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43584B0478M003
Noliktavā
18+
  • Daļas numurs
    B43584B0478M003
  • Apraksts
    CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    3.583" Dia (91.00mm)
  • Citi vārdi
    B43584B 478M 3
    B43584B 478M 3
    B43584B478M3-ND
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Mūžs @ temp.
  • Vadošā atstarpe
    1.248" (31.70mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    3.858" (98.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    4700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals
  • Ietilpība
    4700µF