Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43564D5158M7
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43564D5158M7
Noliktavā
50+
  • Daļas numurs
    B43564D5158M7
  • Apraksts
    CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    2.532" Dia (64.30mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    6.6A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43564D5158M007
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    15000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    1.122" (28.50mm)
  • Pretestība
    79 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    3.217" (81.70mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    99 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    1500µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 99 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    1500µF