Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43564A5688M3
Pieprasīt citātu
Latviešu
321319
B43564A5688M3
Noliktavā
24+
  • Daļas numurs
    B43564A5688M3
  • Apraksts
    CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    20.1A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43564A5688M003
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    15000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    1.248" (31.70mm)
  • Pretestība
    19 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    8.728" (221.70mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    24 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 24 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    6800µF