Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43564A2828M3
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43564A2828M3
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
32+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B43564A2828M3
  • Apraksts
    CAP ALUM 8200UF 20% 250V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Sērija
    B43564
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    16.4A @ 100Hz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Citi vārdi
    B43564A2828M003
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    15000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    1.248" (31.70mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    19 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    4.201" (106.70mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    24 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    8200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 24 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    8200µF