Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43545B9397M000
Pieprasīt citātu
Latviešu
5984833B43545B9397M000 attēlsEPCOS
B43545B9397M000
  • Daļas numurs
    B43545B9397M000
  • Apraksts
    CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Sērija
    B43545
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.24A @ 100Hz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Tray
  • Citi vārdi
    B43545B9397M
    B43545B9397M-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    36 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    210 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    150 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 150 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    390µF