Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43545A5477M002
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43545A5477M002
  • Daļas numurs
    B43545A5477M002
  • Apraksts
    CAP ALUM SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sērija
    B43545
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.72A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Citi vārdi
    B43545A5477M 2
    B43545A5477M 2
    B43545A5477M2-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    300 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    190 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 190 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    470µF