Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43544B6337M067
Pieprasīt citātu
Latviešu
3687738B43544B6337M067 attēlsEPCOS
B43544B6337M067
  • Daļas numurs
    B43544B6337M067
  • Apraksts
    CAP ALUM 330UF 20% 500V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    500V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sērija
    B43544
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.96A @ 100Hz
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Citi vārdi
    B43544B6337M 67
    B43544B6337M67
    B43544B6337M67-ND
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    380 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    250 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    330µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 250 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    330µF