Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43544A5477M000
Pieprasīt citātu
Latviešu
6060821B43544A5477M000 attēlsEPCOS
B43544A5477M000
Noliktavā
320+
  • Daļas numurs
    B43544A5477M000
  • Apraksts
    CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Sērija
    B43544
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.49A @ 100Hz
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Citi vārdi
    B43544A5477M
    B43544A5477M-ND
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    36 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    320 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.244" (57.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    210 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 210 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    470µF