Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43540E2277M62
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43540E2277M62
Noliktavā
520+
  • Daļas numurs
    B43540E2277M62
  • Apraksts
    CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.52A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Citi vārdi
    B43540E2277M 62
    B43540E2277M062
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    320 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    270 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    270µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 270 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    270µF