Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43540A9477M67
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43540A9477M67
Noliktavā
320+
  • Daļas numurs
    B43540A9477M67
  • Apraksts
    CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    3.14A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Citi vārdi
    B43540A9477M 67
    B43540A9477M067
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    160 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    130 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 130 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    470µF