Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43540A2397M82
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43540A2397M82
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
460+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B43540A2397M82
  • Apraksts
    CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Sērija
    B43540
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.81A @ 100Hz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Citi vārdi
    B43540A2397M 82
    B43540A2397M082
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    290 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.268" (32.20mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    230 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    390µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 230 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    390µF