Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43540A2188M000
Pieprasīt citātu
Latviešu
499726B43540A2188M000 attēlsEPCOS
B43540A2188M000
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    B43540A2188M000
  • Apraksts
    CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    5.3A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43540A2188M
    B43540A2188M-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    36 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    65 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    50 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    1800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 50 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    1800µF