Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43515A0188M
Pieprasīt citātu
Latviešu
334008
B43515A0188M
Noliktavā
112+
  • Daļas numurs
    B43515A0188M
  • Apraksts
    CAP ALUM 1800UF 20% 420V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    420V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.772" Dia (45.00mm)
  • Sērija
    B43515
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    5.42A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43515A0188M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.886" (22.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    110 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    3.819" (97.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    85 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    1800µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 85 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1800µF