Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43512A9687M000
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43512A9687M000
Noliktavā
240+
  • Daļas numurs
    B43512A9687M000
  • Apraksts
    CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP-IN
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sērija
    B43512
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    3.66A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43512A9687M
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.886" (22.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    120 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 120 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    680µF