Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43510C9158M80
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43510C9158M80
Noliktavā
56+
  • Daļas numurs
    B43510C9158M80
  • Apraksts
    CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Sērija
    B43510
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    6.2A @ 100Hz
    Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
  • Citi vārdi
    B43510C9158M080
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    90 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    1500µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 90 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    1500µF