Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43510A9687M000
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43510A9687M000
Noliktavā
144+
  • Daļas numurs
    B43510A9687M000
  • Apraksts
    CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sērija
    B43510
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    3.74A @ 100Hz
    Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
  • Citi vārdi
    B43510A9687M
    B43510A9687M-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.984" (25.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    130 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.441" (62.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    100 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 100 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    680µF