Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43508G2477M7
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43508G2477M7
Noliktavā
320+
  • Daļas numurs
    B43508G2477M7
  • Apraksts
    CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.29A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43508G2477M 7
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    340 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    250 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 250 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    470µF
  • Pieteikumi
    General Purpose
B43508G2477M
B43508G2477M
Apraksts: CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP