Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43508E2108M60
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43508E2108M60
Noliktavā
520+
  • Daļas numurs
    B43508E2108M60
  • Apraksts
    CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.4A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43508E2108M 60
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    160 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.244" (57.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    120 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 120 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1000µF