Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43508C5277M62
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43508C5277M62
Noliktavā
240+
  • Daļas numurs
    B43508C5277M62
  • Apraksts
    CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.31A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43508C5277M 62
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    640 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    460 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 460 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    270µF