Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43508B5277M87
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43508B5277M87
Noliktavā
320+
  • Daļas numurs
    B43508B5277M87
  • Apraksts
    CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.28A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43508B5277M 87
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    640 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.465" (37.20mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    460 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 460 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    270µF