Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43508B5107M7
Pieprasīt citātu
Latviešu
227778
B43508B5107M7
Noliktavā
520+
  • Daļas numurs
    B43508B5107M7
  • Apraksts
    CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Sērija
    B43508
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    670mA @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Citi vārdi
    B43508B5107M 7
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    1.73 Ohms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    1.23 Ohm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.23 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    100µF