Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43508A2158M60
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43508A2158M60
Noliktavā
320+
  • Daļas numurs
    B43508A2158M60
  • Apraksts
    CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Sērija
    B43508
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.69A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43508A2158M 60
    B43508A2158M060
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    110 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    75 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    1500µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 75 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1500µF