Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43504G2108M7
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43504G2108M7
Noliktavā
520+
  • Daļas numurs
    B43504G2108M7
  • Apraksts
    CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Sērija
    B43504
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.5A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43504G2108M 7
    B43504G2108M0007
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    180 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    140 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 140 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1000µF