Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43504F2477M007
Pieprasīt citātu
Latviešu
4771005B43504F2477M007 attēlsEPCOS
B43504F2477M007
Noliktavā
320+
  • Daļas numurs
    B43504F2477M007
  • Apraksts
    CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Sērija
    B43504
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.5A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43504F2477M 7
    B43504F2477M7
    B43504F2477M7-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    36 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    330 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    270 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 270 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    470µF