Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43504E2397M
Pieprasīt citātu
Latviešu
4664715B43504E2397M attēlsEPCOS (TDK)
B43504E2397M
  • Daļas numurs
    B43504E2397M
  • Apraksts
    CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    390µF
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.394" (10.00mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Sērija
    B43504
  • RoHS statuss
    Bulk
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    General Purpose
  • Ripas strāva
    Radial, Can - Snap-In
  • Pitch - savienotājs
    200V
  • Iepakojums / lieta
  • Citi vārdi
    B43504E2397M-ND
    B43504E2397M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Kondensatoru skaits
    1.2A @ 100Hz
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    B43504E2397M
  • Mūžs @ temp.
    330 mOhm @ 100Hz
  • Pretestība
    400 mOhm
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.260" (32.00mm)
  • Paplašināts apraksts
    390µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 330 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±20%
  • Apraksts
    CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
  • Pieteikumi
    3000 Hrs @ 105°C
B43504E227M80
B43504E227M80
Apraksts: CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Ražotāji: EPCOS
B43504E2477M000
B43504E2477M000
Apraksts: CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Ražotāji: EPCOS
B43504E2397M82
B43504E2397M82
Apraksts: CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
B43504E2397M67
B43504E2397M67