Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43504E2158M80
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43504E2158M80
Noliktavā
240+
  • Daļas numurs
    B43504E2158M80
  • Apraksts
    CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    3.4A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Citi vārdi
    B43504E2158M 80
    B43504E2158M080
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    90 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    1500µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 90 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1500µF