Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43504C9337M2
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43504C9337M2
Noliktavā
520+
  • Daļas numurs
    B43504C9337M2
  • Apraksts
    CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Sērija
    B43504
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.49A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Citi vārdi
    B43504C9337M 2
    B43504C9337M0002
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    330 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.244" (57.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    270 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 270 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    330µF