Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43504A9826M
Pieprasīt citātu
Latviešu
543112B43504A9826M attēlsEPCOS (TDK)
B43504A9826M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B43504A9826M
  • Apraksts
    CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    82µF
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.394" (10.00mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Sērija
    B43504
  • RoHS statuss
    Bulk
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    General Purpose
  • Ripas strāva
    Polar
  • Polarizācija
    Radial, Can - Snap-In
  • Pitch - savienotājs
    400V
  • Iepakojums / lieta
  • Citi vārdi
    B43504A9826M-ND
    B43504A9826M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Kondensatoru skaits
    550mA @ 100Hz
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    B43504A9826M
  • Mūžs @ temp.
    1.07 Ohm @ 100Hz
  • Pretestība
    1.32 Ohm
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.260" (32.00mm)
  • Paplašināts apraksts
    82µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.07 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±20%
  • Apraksts
    CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP
  • Pieteikumi
    3000 Hrs @ 105°C
B43504B2108M000
B43504B2108M000
Apraksts: CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Ražotāji: EPCOS
B43504A9687M000
B43504A9687M000
Apraksts: CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Ražotāji: EPCOS
B43504A9826M60
B43504A9826M60
Apraksts: CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP
B43504A9826M62
B43504A9826M62