Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43504A477M62
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43504A477M62
Noliktavā
240+
  • Daļas numurs
    B43504A477M62
  • Apraksts
    CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    420V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sērija
    B43504
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.97A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Citi vārdi
    B43504A 477M 62
    B43504A0477M0062
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    340 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    290 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    470µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 290 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    470µF