Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43504A2188M60
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43504A2188M60
Noliktavā
240+
  • Daļas numurs
    B43504A2188M60
  • Apraksts
    CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sērija
    B43504
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    4.16A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Citi vārdi
    B43504A2188M 60
    B43504A2188M060
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    100 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.244" (57.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    80 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    1800µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 80 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1800µF