Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43501B5277M60
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43501B5277M60
Noliktavā
520+
  • Daļas numurs
    B43501B5277M60
  • Apraksts
    CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.77A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Citi vārdi
    B43501B5277M 60
    B43501B5277M060
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    590 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.244" (57.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    490 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 490 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    270µF