Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43501A9157M80
Pieprasīt citātu
Latviešu
333559
B43501A9157M80
Noliktavā
640+
  • Daļas numurs
    B43501A9157M80
  • Apraksts
    CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.1A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Citi vārdi
    B43501A9157M 80
    B43501A9157M080
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    710 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    440 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 440 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    150µF