Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43501A3686M82
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43501A3686M82
Noliktavā
640+
  • Daļas numurs
    B43501A3686M82
  • Apraksts
    CAP ALUM 68UF 20% 385V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    385V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    610mA @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Citi vārdi
    B43501A3686M 82
    B43501A3686M082
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    1.56 Ohms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    980 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    68µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 980 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    68µF