Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43501A187M82
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43501A187M82
Noliktavā
260+
  • Daļas numurs
    B43501A187M82
  • Apraksts
    CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    420V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.21A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Citi vārdi
    B43501A 187M 82
    B43501A0187M082
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    890 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    740 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    180µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 740 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    180µF