Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43501A1687M007
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43501A1687M007
Noliktavā
520+
  • Daļas numurs
    B43501A1687M007
  • Apraksts
    CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    160V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.4A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43501A1687M 7
    B43501A1687M7
    B43501A1687M7-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    36 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    240 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    170 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    680µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 170 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    680µF