Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43501A1337M007
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43501A1337M007
Noliktavā
640+
  • Daļas numurs
    B43501A1337M007
  • Apraksts
    CAP ALUM 330UF 20% 160V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    160V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.43A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43501A1337M 7
    B43501A1337M7
    B43501A1337M7-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    36 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    490 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    350 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 350 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    330µF