Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43501A0337M002
Pieprasīt citātu
Latviešu
237928
B43501A0337M002
Noliktavā
320+
  • Daļas numurs
    B43501A0337M002
  • Apraksts
    CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    420V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.96A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Citi vārdi
    B43501A 337M 2
    B43501A337M2
    B43501A337M2-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    36 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    490 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    400 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    330µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 400 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    330µF