Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43457D9158M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43457D9158M
Noliktavā
72+
  • Daļas numurs
    B43457D9158M
  • Apraksts
    CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    2.032" Dia (51.60mm)
  • Sērija
    B43457
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    5.4A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43457D9158M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.874" (22.20mm)
  • Pretestība
    83 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    3.217" (81.70mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    69 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    1500µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 69 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    1500µF