Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43457B5828M3
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43457B5828M3
Noliktavā
24+
  • Daļas numurs
    B43457B5828M3
  • Apraksts
    CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Sērija
    B43457
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    18.5A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Citi vārdi
    B43457B5828M003
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    1.248" (31.70mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    16 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    8.728" (221.70mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    13 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    8200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    8200µF