Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43457A4159M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43457A4159M
Noliktavā
18+
  • Daļas numurs
    B43457A4159M
  • Apraksts
    CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    350V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    3.583" Dia (91.00mm)
  • Sērija
    B43457
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    26.5A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43457A4159M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    1.248" (31.70mm)
  • Pretestība
    8 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    8.740" (222.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    7 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    15000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 7 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    15000µF