Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43455C9228M7
Pieprasīt citātu
Latviešu
502025
B43455C9228M7
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
50+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B43455C9228M7
  • Apraksts
    CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    2.532" Dia (64.30mm)
  • Sērija
    B43455
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    6.4A @ 100Hz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Citi vārdi
    B43455C9228M007
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    1.122" (28.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    71 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    3.217" (81.70mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    59 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    2200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 59 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    2200µF